Podsumowanie roku 2014

Nowy 2015 rok się zaczyna, więc czas podsumować ubiegły.
Przełomem był już styczeń 2014 r. na nowy rok wprowadziliśmy nową szatę graficzną (jest ona obecnie na stronie paywin.pl), sama nazwa Paywin jest od stycznia 2014 r., od maja 2013 r. do 1.01.2014 r. była nazwa Loyaltycustomers. Była ona trudna i do napisania i do zapamiętania, więc dlatego została zmieniona. adres z :
Loyaltycustomers.c0.pl
zmienił się na paywin.pl
W lutym udało nam się zawrzeć współpracę z firmą Eurosystemhotels, która przekazała nam czeki hotelowe, które teraz są jako podziękowanie za rejestrację.
Zaczęliśmy także przygotowania do konkursu „Czek za polecenie”, który ruszył miesiąc później.
W marcu ruszył wyżej opisywany konkurs, a polegał on na tym, że osoba, która poleci jak największej liczbie znajomym program Paywin, to znaczy spowoduje, że jak najwięcej osób się zarejestruje wygra czek.
W połowie marca rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do konkursu plastycznego dla dzieci. Szukaliśmy sponsorów i patronów medialnych.
Na początku kwietnia konkurs ruszył, akurat nastąpiło to z dniem zakończenia konkursu „Czek za polecenie”, który nawiasem nie przyniósł nam dużego zainteresowania.
Cały kwiecień i maj promowaliśmy intensywnie nasze wydarzenie. Szukaliśmy szkół, które wezmą udział w konkursie, itp.
Pod koniec maja wpadliśmy na pomysł, by na różnego rodzaju imprezach na terenie śląska promować swój konkurs. Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy.
Na początku czerwca gościliśmy na dniu dziecka organizowanym przez Centrum kultury Rudy Śląskiej. Następnie po tygodniu gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 20 w Siemianowicach Śląskich. Obie imprezy przyniosły nam dużo uczestników.
Lipiec to miesiąc zmian w samym Paywinie. Dodaliśmy do naszego katalogu nagród doładowanie telefonu.
W sierpniu Rozpoczęliśmy mały, ponieważ trwający miesiąc konkurs „Doładowanie za Polecanie”, polegał ona na rejestracji i poleceniu skutecznie kilku znajomym programu, to znaczy skuteczną rejestrację kilku znajomych w programie. Cały sierpień zajęło nam promowanie tego konkursu promocyjnego.
Wrzesień był miesiącem końcowym i przełomowym dla konkursu plastycznego dla dzieci. Zbieraliśmy ostatnie prace i robiliśmy wszelkie dokumenty wymagane do rozstrzygnięcia konkursu. Wprowadziliśmy także promocję na co miesięczne losowanie doładowania telefonu wśród naszych klientów.
Październik to miesiąc rozstrzygnięcia konkursu i wręczania nagród.
10.10.2014 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w Restauracji „Cechowa” w Chorzowie. Następnego dnia o 19.00 odbyła się audycja z wynikami konkursu w Radiu Strefa muzy. Była to nasza pierwsza, choć mamy nadzieję, że nie ostatnia audycja w radiu. Zaczęły się także intensywne przygotowania do wysyłek nagród i dyplomów.
Listopad to miesiąc, w którym planowaliśmy nowy konkurs. Pozyskaliśmy sponsorów i opracowaliśmy strategię wraz z regulaminem konkursu. Konkurs ma tytuł „Pieniądz Przyszłości” i jest skierowany do dzieci od 6 do 13 lat. Ruszył on 18.11.2014 r. Dalsza część miesiąca zeszła na promocji konkursu i dalszym pozyskiwaniu patronów medialnych i sponsorów.
W grudniu opracowaliśmy promocję świąteczną, w której co tydzień przez cały grudzień losowaliśmy jednego z naszych klientów, który otrzymywał bezpłatnie doładowania telefonów. Opracowaliśmy także wstępne plany na 2015 r.

Co planujemy na 2015 r.?
-przede wszystkim rozwój obecnego konkursu dla dzieci,
– pozyskiwanie nowych partnerów do programu,

Według nas wiele dokonaliśmy w 2014 roku i mamy nadzieje na dalsze sukcesy w 2015 r.
Patrzymy z optymizmem w przyszłość.
Czekamy na komentarze dotyczące tego wpisu i naszych działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>